Grupa Paznokciowe Freak’i u Tricky

 

PRAWDZIWA SPOłECZNOść, KTÓRA MA WSPÓLNY CEL

Tutaj każdy się liczy!

Dlatego każdy członek społeczności otrzymuje już na starcie możliwość wyboru materiału, który go interesuje (możesz oczywiście wybrać obydwa!) oraz w cenie członkostwa dostęp do kolejnych, pojawiających się w grupie. A warto, bo nowości pojawiają się regularnie.

Co masz do wyboru?

      1. Akwarela BOX – instruktaż malowania na paznokciach farbami akwarelowymi! Wyjaśniam Wam w przystępny sposób, jak sie do tego  zabrać i zapewniam, że skoro ja, jako samouk, dałam radę, to i Ty dasz! W ramach Akwarela BOX znajdziesz również kilka tutoriali krok po kroku z inspiracjami z użyciem farbek!

2. Maty do ćwiczenia ornamentów – aż 9 różnych wzorów + filmiki instruktażowe oraz tutorial na moich paznokciach, jak namalować realny wzorek!!!

W cenie zawsze otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy (jest już nas prawie 370 superdziewczyn tworzących superspołeczność), w której możesz korzystać z dodatkowych inspiracji, tutoriali, porad i krok po kroku, pojawiających się codziennie w grupie! Członkostwo daje Ci również możliwość korzystania ze wszystkich materiałów tylko w cenie członkostwa (7zł miesięcznie), które będa się pojawiać podczas Twojej subskrypcji, a które po swojej premierze będą dla innych już płatne.

Akwarela BOX

Akwarele to najmodniejsze zdobienia sezonu! Są zwiewne, delikatne i szybkie jeśli… wiesz, jak je wykonać!

Nagrałam dla Was nie tylko cały zestaw tutoriali z przykładowymi zdobieniami akwarelą, ale również gadane, bardzo dokładne filmy instruktażowe, w których tłumaczę od czego zacząć. Cała technika malowania farbkami wytłumaczona i pokazana krok po kroku, czeka już na Was w grupie. 

Nawet jeśli wcześniej Wam nie wychodziło, jeśli zniechęciliście się poprzednimi próbami, to uwierzcie mi, że nic straconego! Jestem samoukiem i doskonale wiem, jak wytłumaczyć wszystko innemu samouczkowi.

 

 

W grupie czekają na Ciebie:

– gadany film instruktażowy, dotyczący farb i pędzli;

– gadany film instruktażowy, z którego nauczysz się techniki rozmyć;

– gadany film instruktażowy, z którego nauczysz się techniki przezroczystości;

– tutoriale konkretnych zdobień akwarelowych, które możesz od razu przenieść na paznokcie.

Maty do ćwiczenia ornamentów

Maty są idealną opcją dla wszystkich, którzy chcieliby malować ręcznie, ale im nie wychodzi – ręka za bardzo się trzęsie, pędzel nie chce współpracować, produktu nabiera się zawsze za dużo lub za mało, a zrobienie jednej “łezki” przekracza możliwości.
Mata zniesie wszystko, a dodatkowo jest wielokrotnego użytku, więc każdy z Was będzie miał tyle prób i tyle czasu, ile potrzebuje.
Ebook z matami do ćwiczeń ornamentów składa się z:
– maty rozgrzewkowej z podstawowymi ruchami pędzla
– 3 mat z prostymi wzorami na początek
– 3 mat z nieco bardziej rozbudowanymi wzorami
– 3 mat z konkretnymi obrazami dla wytrwałych
– karty do monitorowania postępów
– filmiku instruktażowgo, dotyczącego malowania ornamentów i korzystania z mat
– tutorial krok po kroku jak zrobić poniższe ombre z ornamentami

Zamknięta grupa, czyli ciągłe nowości, dodatkowe tutoriale, krok po kroku, codzienna wiedza oraz inspiracje zawsze

w cenie członkostwa!

Do udostępniania materiałów używamy najpopularniejszego narzędzia społecznościowego – Facebooka. To właśnie tutaj powstała zamknięta grupa, w której każdy może się rozwijać i korzystać z freakowych dobrodziejstw – moich materiałów niepublikowanych nigdzie indziej oraz dziesiątek mega pomocnych i inspirujących postów innych grupowiczów!

U nas nie ma hejtu, jest za to dużo pozytywnej energii i wsparcia, zarówno dla samouków, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Dodatkowo, grupa to możliwość korzystania ze wszystkich materiałów z naszej osi czasu, które będa pojawiać się podczas Twojej subskrypcji. Czyli jeśli jesteś w grupie, to wszystko (również wszystkie dodatkowe materiały) sa dla Ciebie dostępne zawsze bez żadnych dodatkowych opłat. Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz.

Filmiki TUTORIALE

Krok

PO KROKU

 Ludzie, którzy są

 TACY JAK TY                                                                                                                                                            

Mamy nawet swój system rekomendacji!

W związku z tym, że wiele z Was zaprasza koleżanki do naszej grupy, specjalnie z myślą o Was powstał system rekomendacji! Pomagając nam się rozwijać, sama również zyskujesz – za każdego przyprowadzonego członka dostajesz kolejny miesiąc za darmo!

Ale to nie wszystko!!!

Co miesiąc wybieram w grupie Fana Miesiąca. Dumnie to brzmi, ale po prostu chodzi
o osobę aktywną, życzliwą i pomocną. Fan Miesiąca może w ramach nagrody wybrać lakier hybrydowy, który ja mu sprezentuję.

W grupie zorganizowane są też posty, w których możecie wymieniać się rzeczami paznokciowymi oraz kupować je i sprzedawać.

W grupie na głównej tablicy dbam o porządek i niesamowicie rzadko pojawiają się
tam posty niepaznokciowe (np. życzenia bożonarodzeniowe). Ale wiem też, że czasem fajnie móc pogadać o czymś tak po prostu.
W poście offtopowym możecie pisać wszystko i na każdy temat.

W grupie w każdym momencie możesz pobrać wszystkie numery newsletterów, jakie
do tej pory się ukazały. Newslettery to darmowe, wysyłane raz w miesiącu na Twój email materiały paznokciowe (porady, krok po kroku, linki do produktów).

Dołącz już teraz! Bądź z nami i zapewnij sobie dostęp do poniższego materiału w cenie członkowstwa.

Warto, bo już niedługo w grupie…

…pojawi się instruktaż, w którym nauczę Cię, jak robić piękne zdjęcia – nawet za pomocą telefonu, bez supersprzętu – i jak poprawiać je za pomocą darmowego oprogramowania.

Poznaj opinie innych Freaków

Nasza społeczność to już prawie 370 członków! Każdy jest tak samo ważny i każdy ma prawo zgłaszać swoje uwagi i propozycje – dzięki temu rozwijamy się cały czas i ciągle coś ulepszamy! Bo w końcu, co 3(70) głowy, to nie jedna!

Członków

Postów dziennie

Hejtu

Pomocnych komentarzy

Zainwestuj w swój rozwój!

Już za 7 zł miesięcznie!!!

Wszystko, o czym Wam opowiedziałam jest w zasięgu Waszych rąk! Za taką cenę każdy może dołączyć do nas i zainwestować w swój rozwój. Tutoriale, kpk, inspiracje, porady, pomysły – one już na Ciebie czekają!  A cały czas pojawiają się nowe!

To jak, przekonana?

Już za 5 minut możesz być wśród nas

Wpierw wykonaj przelew poprzez Dotpay – system ten gwarantuje bezpieczeństwo Twoich płatności oraz danych.

Opłata startowa zapewnia Ci miesięczny (do 17 dnia następnego miesiąca) dostęp do wybranego przez Ciebie materiału wraz z miesięcznym członkostwem do zamkniętej grupy oraz do wszystkich innych materiałów udostępnianych w niej.

Potem co miesiąc TY decydujesz czy zostajesz z nami i dalej korzystasz z dobrodziejstw i nowych materiałów. Członkostwo bez względu na wybór pakietu kosztuje zawsze tylko 7 zł. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

Co chcesz dostać?

Akwarela BOX

Opłata na START – 7 zł

ZAPŁAĆ PRZEZ PAYPAL
1. Zaloguj się na swoje konto Paypal i wyślij przelew do znajomego na adres dorota@tricky-nails.pl

2. W notce napisz “Akwarela BOX” i Twoje imię i nazwisko, którymi posługujesz się na Facebooku oraz wybierz kwotę 7 zł.

3. Kliknij ikonę prezentu i wybierz jakikolwiek motyw.

4. Wyślij

Maty do ORNAMENW

Opłata na START – 9 zł

ZAPŁAĆ PRZEZ PAYPAL
1. Zaloguj się na swoje konto Paypal i wyślij przelew do znajomego na adres dorota@tricky-nails.pl

2. W notce napisz “Mata do ORNAMENTÓW” i Twoje imię i nazwisko, którymi posługujesz się na Facebooku oraz wybierz kwotę – 9 zł.

3. Kliknij ikonę prezentu i wybierz jakikolwiek motyw.

4. Wyślij

Biorę WSZYSTKO

Opłata na START – 14 zł

ZAPŁAĆ PRZEZ PAYPAL
1. Zaloguj się na swoje konto Paypal i wyślij przelew do znajomego na adres dorota@tricky-nails.pl

2. W notce napisz “Biorę WSZYSTKO” i Twoje imię i nazwisko, którymi posługujesz się na Facebooku oraz wybierz kwotę – 14 zł.

3. Kliknij ikonę prezentu i wybierz jakikolwiek motyw.

4. Wyślij

Administratorem danych osobowych jest Tricky-Nails, email: dorota@tricky-nails.pl. Dane wpisane w formularzu zakupowym będą przetwarzane w celu zapisania do bezpłatnego newslettera.

Zrobione! Po przelewie poproś o dołączenie     do grupy Paznokciowe Freak’i u Tricky.
Witam Cię, nowy Freaku!!!

A jeśli masz jakieś pytania, śmiało!

13 + 3 =

Administratorem danych osobowych jest Tricky-Nails, email: dorota@tricky-nails.pl. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.