Długo mnie nie było, za co bardzo Was przepraszam, ale rozchorowałam się paskudnie 🙁 Nie miałam siły czytać, nie miałam siły oglądać, pisać ani myśleć. Sezon jesienny uważam za otwarty. Wy też już po chorobie czy dopiero przed? ;P

 

Dzisiaj mam dla Was prezentację 7 kolorów lakierów do stempli Genailish. Jeśli czytacie moje posty i śledzicie na FB, to wiecie, że to moje ulubione lakiery stemplowe. Kupuję je na Aliexpress. W tym momencie kosztują przez aplikację (bez apki zawsze jest troszkę drożej), możecie je kupić TUTAJ. Do wyboru są aż 24 kolory!

 

Zgromadziłam już czarny i biały (podstawa stemplowania), metaliczne fioletowy grafit i pomarańczowy (z ciekawości, jak się będą sprawować), różowy (no a jakże) oraz pastelowe jasny róż i lawendowy (bo są śliczne i już je widzę razem w pięknym ombre). Lakiery przychodzą w szklanych, przezroczystych buteleczkach o pojemności 6ml. Niestety, nakrętki nie są oznaczone, więc trzeba albo szukać, albo… oznaczyć je samemu np. w tak genialny sposób, jak Kesi Nails – zajrzyjcie TUTAJ 🙂

 

Lakiery Genailish są średniogęste w kierunku do rzadkich, ale nie spływają same z pędzelka. Bardzo łatwo i szybko rozprowadza się je po płytce, pędzelek jest długi o średniej szerokości. Śmierdzą jak każdy zwykły lakier ;P Oczywiście, są genialnie napigmentowane.

Do odbijania użyłam produktów Born Pretty:
płytka Harunouta L019 – link nieaktywny, podaję sklep
stempel i zdrapka 2,26 $ link

Jeśli chcecie zobaczyć stemplowanie tym zestawem krok po kroku, to na Facebooku umieściłam nie tak dawno dwa filmiki, na których wszystko dokładnie widać (odbijanie całego wzoru oraz odbijanie fragmentu z całości). Kolory zaprezentuję Wam na białej i zielonej kartce (chciałam na czarnej, ale żem ją gdzieś zapodziała), żebyście zobaczyły, jak radzą sobie na ciemniejszym podkładzie. Czarne i białe są nieco rozmazane, ale to moja wina – przez nieuwagę ściągałam lakier z płytki w złym kierunku (tak, czasami ma to znaczenie). Nie robiłam poprawek, bo chodziło mi głównie o ukazanie intensywności barw.

Nie będę się powtarzać z moją opinią. Według mnie stosunek jakości do ceny jest naprawdę świetny. Same oceńcie 🙂 Napiszcie w komentarzach, czy stemplujecie, a jeśli tak, to czym? Macie swoje ulubione lakiery? Możecie mi coś polecić? Może coś dostępnego w Polsce?