LINK DO STEMPLA – kliknij tutaj (mój nieaktywny, ale podaję zastępczy). Okienko pierwsze. Lub inny kolor 😉

Już od tygodnia pisałam Wam na Facebooku Tricky Nails i Instagramie (Wpadajcie do mnie koniecznie na @tricky_nails!), że przyszedł do mnie w końcu przezroczysty podwójny stempel z Aliexpress <3 Dlatego właśnie, gdy pytałyście czym stempluję, to sugerowałam Wam wstrzymanie się z zakupem ;P Czułam, że ten nowy stempel może być hitem i miałam rację!

Filmik, na którym stempluję tym stemplem jest już

na moim Facebooku Tricky Nails 🙂

Stempel, jak widzicie na zdjęciach, przychodzi zapakowany w piękne plastikowe pudełeczko. W ogóle cała przesyłka była świetnie zabezpieczona, owinięta w kilogramy miękkiej pianki, nie było szans, żeby cokolwiek się zniszczyło. Musiałam się nieźle nagimnastykować, żeby to wszystko rozpakować ;P Dodatkowo, otrzymałam OSOBNO ZAPAKOWANE w woreczki strunowe dwie śliczne zdrapki z białymi wzorkami oraz jedną dość twardą kartę (?), która nie wiem po co jest, więc przyjęłam, że też jest zdrapką ;P
Stempel jest naprawdę duży, wypełnia mi całą dłoń. Na pewno nada się także do długich paznokci, bo średnica tej odbijającej części to aż 4 cm! Mój paznokieć w tym momencie zakrywa tylko połowę jego długości.
Stempel składa się z 3 części:

– plastikowa przykrywka, dzięki której stempel się nie porysuje;
– dolny stempel z kryształkami wyjmowany od dołu;
– górny stempel.

Stempel górny jest idealnie miękko-twardy, a przez to, że dolny stempel jest zdejmowany – ma idealną widoczność, której nie ogranicza żadna szybka. I właśnie dlatego uważam, że ten zakup jest jeszcze lepszy niż mój poprzedni ukochany stempel z Born Pretty – bo nie ma żadnego plastiku, który może się porysować i w przyszłości przeszkadzać.
Poniżej przedstawiam Wam przykładowe stemple wykonane tym… stemplem ;P Specjalnie wybrałam płytki z wieloma szczegółami. Zobaczcie, jak idealnie są odwzorowane <3 Użyłam oczywiście moich ulubionych lakierów do stempli Genailish (link na końcu postu, mnóstwo zdjęć ich możliwości także na moim Facebooku).
Podsumowując, ja jestem zachwycona i mam swój nowy hit 🙂 Bardzo polecam Wam ten stempel, bo za malutkie pieniądze (ja z kuponem zapłaciłam niecałe 10 zł) dostajecie świetnej jakości DWA stemple – przecież tą częścią z kryształkami również można stemplować 🙂 Dodatkowo, ten stempel został stworzony do tego, aby zmniejszać nim stemple, a z ręką na sercu, komu nigdy nie zdarzyło się zamówić pięknej płytki, ale z ogromnymi wzorami? Teraz to już nie problem! Jeśli chcecie, żebym przetestowała zmniejszanie, to dajcie znać w komentarzach :*

Strasznie się cieszę, że zdecydowałam się go zamówić!
Ciekawa jestem, czy Wy już go znacie? Albo zamierzacie kupić?
Jakie są Wasze ulubione stemple? Może macie coś jeszcze lepszego?
Piszcie w komentarzach!

Filmik, na którym stempluję tym stemplem

jest już na moim Facebooku Tricky Nails 🙂

Najlepsze lakiery do stempli – link
Jak usuwam skórki – link