ClickCease

Osiągnij swój cel i zacznij pięknie malować!

Kompleksowy program NAIL ART DLA KAŻDEGO przez okrągły rok – ten czas i tak minie, więc wykorzystaj go na 100%!

Postaw na swój rozwój!
Korzystaj z kursów i materiałów paznokciowych w jednej superniskiej opłacie. Im dłużej z nami jesteś tym Twoja baza staje się większa!
Płacisz bezpiecznie
Bez długotrwałej umowy i zobowiązań – zrezygnuj, kiedy chcesz

Ucz się online kiedy chcesz i gdzie chcesz

Zostań stylistką, którą zatrudni każdy salon i każda firma

Stwórz portfolio, które zachwyci każdego

r

Kurs dla każdego - nie wymagana specjalistyczna wiedza

Płacisz bezpiecznie
Bez długotrwałej umowy i zobowiązań – zrezygnuj, kiedy chcesz

Wybierz najlepszą opcję płatności dla siebie

 Po zakupie w ciągu 24h otrzymasz ode mnie maila z całym info. Obserwuj również folder SPAM.

Harmonogram programu

Nauczysz się dokładnie tych wzorów poniżej i wieeeelu innych! Każdy temat zaczniemy od totalnych podstaw, a skończymy na konkretnych zdobieniach gotowych do przeniesienia na paznokcie! Czujesz się zagubiona i nie wiesz od czego zacząć? Program jest tak ułożony, abyś zaczęła od najprostszych rzeczy i swobodnie przechodziła do coraz trudniejszych – po prostu działaj według harmonogramu! Dzięki KOMPLEKSOWEMU PROGRAMOWI NAIL ART zaoszczędzisz pieniądze, bo nie będziesz potrzebowała kupowac innych kursów!

1 miesiąc

Ornamenty

2 miesiąc

Cienkie linie i geometria

3 miesiąc

Akwarele

4 miesiąc

Ombre na 7 sposobów

5 miesiąc

Stemple

6 miesiąc

Postacie bajkowe

7 miesiąc

Pyłki

8 miesiąc

Pstryk Nails

9 miesiąc

Tusze INKI

10 miesiąc

One Stroke

11 miesiąc

Cat Eye

12 miesiąc

Zhostovo

Po zakupie w ciągu 24h otrzymasz ode mnie maila z całym info. Obserwuj również folder SPAM.

Przepiękne certyfkaty, które potwierdzą Twoje umiejętności i przyciągną uwagę

Papierek ma wartość jedynie wtedy, gdy potwierdza Twoje umiejętności, ale stanowi też świetną motywację i piękną pamiątkę! Dlatego dostaniesz ode mnie aż 6 pięknych certyfikatów i ten jeden wyjątkowy – złoty!

Materiały online mogą być skuteczne!
Kursy i certyfikaty uczestnictwa
Ornamenty + maty do ornamentów

Po ukończeniu całego programu NAIL ART otrzymasz dodatkowo wyjątkowy…

…ZŁOTY CERTYFIKAT

Akwarela BOX
Postacie i twarze bajkowe
Pstryk NAILS – instruktaż robienia i poprawy zdjęć
One Stroke
Jeśli ukończysz cały program NAIL ART (6 kursów), otrzymasz dodatkowo wyjątkowy ZŁOTY CERTYFIKAT GRATIS!

Wyposażę Cię w materiały online, dzięki którym zrozumiesz każdą technikę!

Kursy są dostępne na mojej prościutkiej platformie paznokciowej. Wszystko uporządkowane, pięknie wytłumaczone i w jednym miejscu!

Ale to nie wszystko. Dziesiątki KPK i tutoriali paznokciowych

Rok to masa czasu na wszystko. W wolnej chwili będziesz mogła nadprogramowo się doszktałcić. Po prostu otwierasz interesujące Cię zdobienie, oglądasz film/ obrazki KROK PO KROKU i już umiesz!

Dziesiątki KPK i tutoriali paznokciowych
Nie musisz zastanawiać się, jak to zrobić. Po prostu otwierasz interesujące Cię zdobienie, oglądasz film/ obrazki KROK PO KROKU i już umiesz!

Nie będziesz sama!

Masz konto na Facebooku? Wspaniale! Otrzymasz nieograniczony dostęp do najlepszej społeczności na świecie, w której codziennie pojawiają się nowe posty. To właśnie tutaj pomagam każdej z Was. Codziennie się bawimy, uczymy i motywujemy. Codziennie sobie pomagamy, dzielimy się wiedzą i rozwiązujemy problemy. Idealne miejsce do rozwoju, bo sukces łatwiej osiągnąć w grupie niż samemu.

Przedłużanie dostępu się opłaca
Im więcej miesięcy z nami jesteś, tym Twoja kolekcja kursów certyfikowanych oraz niecertyfikowanych jest większa i nie omijają Cię kolejne nowości w ramach jednej superniskiej opłaty. A Twoje portfolio staje się z każdym miesiącem coraz bardziej zachwycające!

Kurs ombre

Kurs geometria

Kurs z owadów

Paryski BOX

Zamknięta grupa
Nieograniczony dostęp do najlepszej społeczności na świecie, w której codziennie pojawiają się nowe posty. Codziennie się bawimy, uczymy i motywujemy. Codziennie sobie pomagamy, dzielimy się wiedzą i rozwiązujemy problemy. Idealne miejsce do rozwoju, bo sukces łatwiej osiągnąć w grupie niż samemu.
Najczęściej zadawane pytania – FAQ
Prawie 1000 aktywnych subskrybentów!
Najczęściej zadawane pytania – FAQ
Dlaczego Program Nail Art trwa aż rok?

Cały Program nastawiony jest na Twój jak największy rozwój w jak najbardziej przyjemnych warunkach. Nikt nie uczy się efektywnie, ślęcząc nad jednym zagadnieniem dniami i nocami – gdy jesteś zmęczona, gdy goni Cię czas, popełniasz błędy i nieczego nie zapamiętujesz. A to nie są wyścigi. U nas masz cały rok na opanowanie 12 zagadnień – zrób to na spokojnie, daj sobie czas na próbowanie, sprawdzanie i poprawki bez żadnej presji czasowej.

Poza tym Twoje podejście i metodologia pracy po roku będzie zdecydowanie bardziej świadome niż np po 3 miesiącach. Mimo przerobienia tego samego materiału.

Czy można zmienić kolejność kursów?

W subskrypcji miesięcznej nie można, w przypadku płatności za rok możesz. Jednak nie polecam tego ponieważ ta kolejność jest dobrze przemyślana i przede wszystkim skuteczna. Cały program przeprowadzi Cię przez najważniejsze zagadnienia i techniki nail artu krok za krokiem. Od rzeczy najprostszych do tych naprawdę skomplikowanych. Nauka zgodnie z harmonogramem ułatwi Ci zdobywanie umiejętności i sprawi, że cały czas będą się one zwiększały.

A jeśli nie zdążę w miesiąc z kolejną techniką?

Nic nie szkodzi! Harmonogram jest moją podpowiedzią dla Ciebie, ale jeśli z jakichś przyczyn będziesz miała opóźnienia – nic nie szkodzi! Masz cały rok na zrealizowanie wszystkich 12 zagadnień i rób to w swoim tempie i odpowiednim dla siebie momencie!

Jestem początkująca - czy sobie poradzę?

Oczywiście, że tak. Wszystkie nasze kursy poprowadzą Cię przez wszystkie etapy danej techniki. Skupiamy się na przekazaniu Ci dokładnej i bardzo szczegółowej wiedzy, której przećwiczenie i zastosowanie w praktyce będzie Twoim zadaniem. Dodatkowo, dołaczając do nas, dołaczasz do zamkniętej grupy paznokciowej, w której zawsze znajdziesz wsparcie i pomoc zarówno moją, jak i innych grupowiczek.

Nie mam produktów - co powinnam kupić?

Nic się nie martw, zarówno ja, jak i inne grupowiczki pomożemy Ci w wyborze. My nie jesteśmy związani z żadną marką, nie reklamujemy niczyich produktów. Ja sama często korzystam z tańszych opcji. Ty możesz korzystać ze swoich ulubionch produktów, jeśli takie masz lub skorzystać z naszych polecajek.

Czy kursy są dostępne w formie live'ów?

Nie, live’y nie spełniają naszych wymogów – częste problemy z jakością obrazu, brak możliwości dobrych zbliżeń i montażu.

Nasze filmy nagrywamy w jakości FULL HD, przygotowując dla Was specjalne materiały do każdej techniki. Pokazujemy Wam zbliżenia, ujęcia z wielu stron tak, abyście widziały idealnie każde ułożenie pędzla.

Natomiast dzięki naszej zamkniętej grupie, w której zawsze możesz o wszystko zapytać i poczytać wypowiedzi innych grupowiczek, konwersacyjny charakter live’ów zostaje zachowany 🙂

W jakiej formie wysyłane są certyfkaty?

Piękne certyfikaty to powód do dumy, znak dla Twoich klientek czy znajomych, że się rozwijasz i inwestujesz w swoje umiejętności, motywacja dla Ciebie, pamiątka i ozdoba salonu.

Certyfikaty wysyłane są w wysokiej jakości w formie PDF. Plik cyfrowy jest najlepszym rozwiązaniem, bo masz wpływ na jakość wydruku czy rodzaj papieru, ale przede wszystkim plik cyfrowy może mieć multum zastosowań. Możesz np umieścić go na swojej stronie, swoich kanałach social media czy w swoim portfolio.

A jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub problem, to śmiało napisz do mnie!

8 + 14 =

Administratorem danych osobowych jest Tricky Nails, email: dorota@tricky-nails.pl. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.