ClickCease

***

UWAGA – PYTANIE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA KOŃCU POSTU WYMAGA PRZECZYTANIA TREŚCI! ODPOWIEDNIA ODPOWIEDŹ MOŻE ZMIENIĆ TWOJE PAZNOKCIOWE ŻYCIE!

Skoro jesteś tutaj, to albo dopiero zaczynasz w temacie fotografii i chcesz nauczyć się robić piękne zdjęcia, albo masz już jakąś wiedzę, ale jest ona na tyle niepoukładana, wybiórcza i chaotyczna, że nie umiesz wykorzystać jej w praktyce.
Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku pewne jest jedno – zdajesz sobie sprawę z tego, że zdjęcia – zwłaszcza w branży beauty – są ważne i to już bardzo dobry początek.

A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to zajrzyj do tego postu na blogu – LINK

***

A w poście:

1. Dla kogo jest PSTRYK NAILS?
2. Czemu powstał instruktaż PSTRYK NAILS?
3. Co znajdziesz w PSTRYKU?
4. Zdjęcia osób, które skrzystały z PSTRYKA.

Chcesz nauczyć się robić piękne zdjęcia paznokci?
Nauczyć się ustawiać i oświetlać dłoń?
Dowiedzieć się jak wydobyć bądź zmienić kolory na zdjęciu?
Podkręcić neony?
Usunąć nieładne skórki?
Poprawić linię światła?

 

Jeśli Twoja główna odpowiedź to TAK, to czytaj dalej!

PSTRYK NAILS to moje najnowsze “dziecko” – produkt, nad którym pracowaliśmy wiele godzin i który na 100% pomoże Ci rozwiązać jeden z problemów aktualnej stylizacji paznokci, czyli problem robienia pięknych zdjęć i ich dopieszczania za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Zawarłam w nim ponad 5 lat mojej wiedzy, praktyki i doświadczenia, opisałam i pokazałam Ci to, co sama przetestowałam i stosuję do dzisiaj. Nie musisz tracić czasu na samodzielne poszukiwania – skorzystaj z mojego instruktażu i wskocz na profesjonalny poziom fotografii paznokciowej!

1. Dla kogo jest PSTRYK NAILS?

PSTRYK NAILS to instruktaż, z którego skorzysta każda stylistka paznokci – zarówno hobbystka, jak i profesjonalistka. Zasady rządzącę dobrymi fotografiami są takie same niezależnie od tego, czy będziesz chciała na nich zarabiać, czy też nie. TYLKO POKAZAĆ SWOJE MANI INNYM

Chcę, żeby każdy – samouczek czy profesjonalistka – mógł sobie na ten instruktaż pozwolić. Argument “nie stać mnie, więc moje fotki są słabe” tutaj nie zadziała 😉 Tym bardziej, że żaden dodatkowy sprzęt nie jest Ci potrzebny. Moje najlepsze fotki są robione 4 letnim telefonem.

Jeśli więc paznokcie to Twoja pasja, chcesz nauczyć się pięknie je fotografować i obrabiać w programie graficznym lub nawet w aplikacji na telefonie, to PSTRYK NAILS jest właśnie dla Ciebie!

 

2. Czemu powstał instruktaż PSTRYK NAILS?

 

Dostawałam od Was setki zapytań o moje zdjęcia i dlatego powstał mój instruktaż robienia i obróbki zdjęć paznokciowych PSTRYK NAILS. Tak, robienia również, bo zrobienie dobrego zdjęcia to doskonała podstawa do późniejszego jego dopieszczenia w programie.

We współpracy z profesjonalnym grafikiem stworzyłam 80-stronicowy ebook i nagrałam 4h tłumaczonych filmów instruktażowych, z których Ty też możesz skorzystać.

Od początku chciałam, aby mój instruktaż dostępny był dla każdej pasjonatki paznokci, dlatego jego cena jest aż tak niska. Rozumiem, że nie każdego stać na wydawanie kilkuset złotych na naukę robienia zdjęć, ale w cenie 39 zł czyli jednego lakieru chyba jest to dobra inwestycja, prawda? Następny lakier w kolekcji nic nie zmieni, ale wiedza, dzięki której Twoje kolejne zdjęcia będą przyciągały wzrok może zmienić wszystko i to już na zawsze.

3. Co znajdziesz w PSTRYKU?

Tak, jak wspomniałam, Pstryk Nails to 80-stronicowy ebook i aż 4h tłumaczonych filmów instruktażowych. Czemu? Bo nie wszystko da się przekazać na papierze. Chciałam, abyś to, o czym mówię zrozumiała i zobaczyła na własne oczy, abyś mogła ćwiczyć podczas oglądania instruktażu, abyś mogła naśladować moje ruchy.

Oczywiście, możemy komuś przeczytać bądź opowiedzieć Króla Lwa, ale sama przyznaj, że nic nie zastąpi jego obejrzenia. A że większość z nas to wzrokowcy, to tym bardziej zasadne było wg mnie nagranie tłumaczonych i dokładnych filmów.

Poniżej przedstawiam Ci spis treści zarówno ebooka, jak i 10 filmów instruktażowych oraz kilka przykładowych stron z instruktażu.

FILMY TUTORIALE

 

4. Zdjęcia osób, które skorzystały z Pstryka.

Te zdjęcia, te zmiany napawają mnie dumą, bo dla twórcy to zawsze ogromna radość wiedzieć, że jego produkt się sprawdza, że jest przydatny i pomocny. Pokażę Ci tylko kilka całkowicie samodzielnych prac dziewczyn, które już przeczytały i obejrzały PSTRYKA i oczywiście wprowadziły w życie zawartą tam wiedzę – i to nie są profesjonalni graficy, to dziewczyny takie, jak ja i Ty, często samouczki zakochane w stylizacji paznokci 🙂

Ważne!

Kupując PSTRYK NAILS, dołączasz do naszej grupy na Facebooku, w której możesz spokojnie, bez hejtu, ale za to z wieloma życzliwymi i konstruktywnymi radami ćwiczyć nabytą wiedzę.
Urządziliśmy w grupie wyzwanie PSTRYK NAILS, w którym dziewczyny praktykowały zalecenia z instruktażu i ćwiczyły swoje umiejętności – zachęcam Cię do dołączenia, bo najlepiej uczymy się właśnie przez wspólne działanie.
Każde zdjęcie dostaje naszą opinię i rady, co można w nim jeszcze udoskonalić, więc jak widzisz, PSTRYK NAILS to nie tylko kupienie instruktażu, ale również nasze wsparcie dla Ciebie na kolejnych etapach Twojej drogi 🙂 Jeśli będziesz mieć pytania, wątpliwości – my Ci pomożemy 🙂

Poniżej przedstawiam Ci tylko kilka przykładów zdjęć naszych grupowiczek po zapoznaniu się z PPSTRYKIEM – gdy dołączysz do grupy, znajdziesz ich o wiele więcej.

Pamiętajcie, że PSTRYK NAILS to przede wszystkim nauka ROBIENIA pięknych zdjęć i dopiero wtedy ich poprawy! Nauczymy Cię wydobywania maksymalnego piękna z Twoich fotek, a później ich dopieszczania w programie! Oba te etapy są niesamowicie ważne

Kari Kari zrobiła z PSTRYKA niesamowity użytek. Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że te dwa zdjęcia wykonała ta sama osoba – to jest ogromny progress! To najlepszy dowód na to, że wiedząc JAK, możemy bardzo szybko znacząco podnieść jakość naszych fotek!

Oczywiście, PSTRYK NAILS to nie tylko zdjęcia paznokci, ale również praktyczne rady fotografowania lakierów, wzorników, pyłków czy innych produktów paznokciowych. Zobaczcie, jak genialnie podziałała ze swoim zdjęciem Misia Misia – czujecie ten mróz?

Karolci paznokcie zachwycały zawsze, ale to podkręcone zdjęcie, same przyznajcie, robi totalny efekt wow! Zdjęcie wyjściowe było świetne, a późniejsza obróbka wydobyła z niego wszystko to, co najlepsze! Takie zdjęcia sprzedają produkty i takie zdjęcia zdobywają Instagram.

Wiki zrobiła przepiękną stylizację, która na pewno na żywo zwalała z nóg, jednak jej aparat nie uchwycił tego piękna. Fotka była przytłumiona, zamglona, bez życia. Wiedza z Pstryka pozwoliła jej na dopracowanie, dopieszczenie tego zdjęcia! Nie musicie mieć drogiego, specjalistycznego sprzętu – wystarczy Wam wiedza, jak to później poprawić 🙂

Gabi natomiast świetnie wykorzystała nasze triki z filmu instruktażowego “Insta Look”. Instagram rządzi się się swoimi prawami i warto je znać, aby nasze zdjęcia “łapały” więcej lajków 🙂

Pamiętaj, że dziewczyny, tak jak pewnie większość, to świeżynki w temacie fotografii! Dla wielu było to pierwsze spotkanie z programem graficznym czy aplikacją. Ale skoro już na początku osiągają tak piękne rezultaty, to co będzie później!

W naszej grupie fotek przed i po jest mnóstwo i niestety nie mam szans na umieszczenie ich wszystkich tutaj. Jeśli chcesz poczytać opinie na temat tego kursu, to zapraszam Cię do postu na FB: LINK

I co?

Odnalazłaś wśród tych przykładów siebie?
Też chcesz w końcu umieć robić piękne zdjęcia?
Chcesz wiedzieć z czym to się je?
Od czego zacząć i co robić krok po kroku, aby było pięknie?
Chcesz, żeby ktoś wytłumaczył Ci to wszystko najdokładniej jak to tylko możliwe?
Nawet jeśli nigdy w życiu nie miałaś nic wspólnego z fotografią i grafiką?

Bardzo proszę!
Mój instruktaż czeka na Ciebie!
Zainwestuj te 39 zł w siebie, w swoja pasję i w swój rozwój, bo nikt inny za Ciebie tego nie zrobi.

***

To jaka jest Twoja decyzja?

 Opłata 39 zł zapewnia Ci miesięczny (do 17 dnia następnego miesiąca) dostęp do PSTRYK NAILS  wraz z miesięcznym członkostwem do zamkniętej grupy oraz do wszystkich innych materiałów udostępnianych w niej.

Potem co miesiąc TY decydujesz czy zostajesz z nami i dalej korzystasz z dobrodziejstw i nowych materiałów. Członkostwo kosztuje zawsze tylko 19 zł, czyli mniej niż lakier. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

Pamiętaj, że rezygnując z członkostwa w grupie tracisz dostęp do PSTRYK NAILS.

Administratorem danych osobowych jest Tricky-Nails, email: dorota@tricky-nails.pl. Dane wpisane w formularzu zakupowym będą przetwarzane w celu zapisania do bezpłatnego newslettera.