W poście:

1.India Style 301 – moja opinia
2.Mój manicure – krok po kroku
3.Bonusowa stylizacja jesienna z użyciem różu 301

Jak już wiecie, posiadam 4 lakiery hybrydowe nowej na polskim rynku marki MyLove Hybrydowe. Jeśli interesuje Was moja opinia o kolorze Pearl Girl Dress oraz o topie i bazie, to kliknijcie w link. Recenzje pozostałych dwóch kolorów pojawią się lada moment na blogu.

1.India Style 301 – moja opinia

cena: 12 zł link

Bez wątpienia jest to najlepszy z 4 lakierów tej marki, które posiadam. Mogę wręcz rzec, że jest świetny! Lakier ma średniogęstą, przyjemną konsystencję. Nie rozlewa się, nie spływa, nie smuży. Kryje właściwie po pierwszej warstwie – spójrzcie na zdjęcie! Kolor jest cudny, cały czas o niego pytacie, a ja z czystym sumieniem mogę Wam go polecać. Pędzelek nie jest idealny, ale na tyle ok, że nie przeszkadzał mi w malowaniu. Lakier ląduje w gronie moich ulubieńców (szkoda, że nie mogę tego napisać o przepięknym 242…).

2.Mój manicure – krok po kroku

Dawno mi się to nie zdarzyło, ale miałam ogromną ochotę zostawić ten kolor solo, bez żadnego zdobienia. Tak bardzo mi się podoba <3 W końcu jednak zdecydowałam się na subtelny sharm effect, bo po pierwsze, róża bardzo pasuje do różowego mani ;P a po drugie, lubię testować nowości, a z tą techniką miałam do tej pory niewiele wspólnego (jeśli interesuje Was moja pierwsza i jedyna jak do tej pory próba, to zapraszam na post Moje najgorsze stylizacje link).

Zdobienie techniką mokre na mokre:

1.Paznokieć malujemy białym kolorem. Utwardzamy.

2.Kładziemy warstwę specjalnej bazy do sharm effect lub po prostu topu 😉 NIE UTWARDZAMY!

3.Cienkim pędzelkiem na tej mokrej bazie stawiamy kropeczkę koloru India Style na samym środku. Starajcie się zrobić z niej malutkiego zawijaska.

4.Malujemy różem kolejne płatki dookoła centralnej kropki-zawijaska, aż dojdziemy do zewnętrznych granic płytki. Wasza róża powstanie sama, kiedy lakier będzie się rozpływał na bazie/ topie.

5.Kiedy podoba nam się efekt, utwardzamy i pokrywamy całość topem.

6.Ja dodałam jeszcze przepiękne cyrkonie z mocnym różowym błyskiem. Jeśli jesteście ciekawi, jak je kleję, aby nie odpadały, kliknijcie w link.

TRICK: Tworząc różę, działajcie szybko, bo niektóre lakiery rozpływają się z prędkością błyskawicy.

TRICK: Nie wszystkie lakiery chcą się ładnie rozpływać. Lepiej wcześniej przetestować dany kolor na wzorniku, żeby nie popsuło Wam to całego pomysłu na stylizację.

3.Bonusowa stylizacja jesienna z użyciem różu 301

Jak może pamiętacie, z okazji rozpoczęcia jesieni prowadziłam na Facebook Tricky Nails Tydzień Jesienny. Przez 7 dni codziennie wrzucałam Wam przygotowane przeze mnie jesienne inspiracje, a to była jedna z nich 🙂

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak wykonałam kolorowe listki (a było o to mnóstwo pytań, co bardzo mnie cieszy), to na moim Facebooku w albumie KROK PO KROKU, jest właśnie krok po kroku tego zdobienia 😉

 

Co sądzicie o tym różu?
Macie w swojej kolekcji takie perełki, które przychodzą Wam do głowy, gdy myślicie “idealny lakier”?
Chętnie je poznam, więc piszcie w komentarzach!