ClickCease

Przedstawiam Wam stosunkowo nowe lakiery z Aliexpress – zamówiłam w promocji (0,99$) cztery na próbę i przyznam, że jestem mile zaskoczona. Pamiętajcie, że oceniam tylko te lakiery, które mam i że niestety w zależności np. od ustawień monitora kolory mogą u Was wyglądać trochę inaczej niż u mnie.

Slygos – lakiery hybrydowe
cena:1,98$ link

zapakowane były każdy lakier w oddzielny kartonik
buteleczki są szklane, porządne
numer lakieru naklejony jest na “plecach” każdej butelki
deklarowana pojemność to 10ml, przychodzą pełne, nie mam zastrzeżeń
są gęste, trzeba chwilkę zaczekać przed włożeniem do lampy, żeby się wypoziomowały
mocny pigment mają wszystkie – kryją ładnie już po pierwszej warstwie, ale druga musi być dla perfekcji
o trwalość nie pytajcie, bo u mnie zawsze wszystko trzyma się aż do zmiany, nawet 3-4 tygodnie

Slygos 3802 – Strawberry Milkshake
Nazwa koloru trafiona w 100%. Zdjęcie z aukcji dość wiernie go oddaje. Stonowany, mleczny, pudrowy róż. Będzie się cudnie komponował z wszelkimi szarościami. Kolorem przypomina Rosalind 22, ale jest o jakieś dwa tony jaśniejszy.

Slygos 3803 – Vivid Rose
Koralowy neon, na zdjęciu bez białego podkładu. Jest identyczny jak Try Nail 038 (=Monasi 038). Jeśli żadnego z tych trzech nie macie, to któryś kupcie, bo to jest must have do letniej opalenizny. Boski kolor.

Slygos 3818 – Eggplant
Bardzo ładny, śliwkowy fiolet. Nie przypomina niczego w moich zbiorach. Jest dość ciemny, ale nadal na tyle jasny, by było widać, że to fiolet. Odkąd kupiłam Rosalind 04, który czasem wygląda jak czarny, zwracam na to uwagę 😉

Slygos 3852 – Smoky Slate
Szarość z bardzo widoczną domieszką fioletu. Wydaje mi się, że może wyglądać sino przy niektórych karnacjach. Kolor zimny, podobny bardzo do Kadsa 83c, ale dosłownie ociupinkę ciemniejszy. Poziomuje się najgorzej ze wszystkich czterech. Nie jakoś tragicznie i nie zniechęcałabym się tym, ale może wymagać trochę wprawy i cierpliwości ;P Z tego, co pamiętam Kads kryje trochę gorzej, ale poziomuje się trochę lepiej.

Ja jestem z nich naprawdę zadowolona i jeśli będę potrzebowała, to z chęcią zamówię kolejne, ALE podobno zdarzają się kolory-buble, więc czytajcie opinie!
Kolorów do wyboru jest aż 60, więc jeżeli Was interesują, wejdźcie w podany przeze mnie link i pooglądajcie zdjęcia w feedbackach (opiniach kupujących).
I dajcie znać w komentarzach, czy coś Was skusiło? No i czy któryś z czterech moich kolorów przypadł Wam do gustu?