ClickCease

W poście:

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #1 ❄️

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #2 ❄️

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #3 ❄️

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #4 ❄️

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #5 ❄️

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #6 ❄️

❄️ TYDZIEŃ ZIMOWY #7 ❄️

 

Zima zaraz minie (albo i nie, u mnie śnieg prószy każdego dnia), więc czas najwyższy wstawić post z podsumowaniem wszystkich stylizacji z Tygodnia Zimowego!

Jeżeli nie widzieliście Tygodnia Jesiennego, to klikajcie w LINK

‼️Produkty‼️

➡️GD COCO 831 – link Mocniejszy, cukierkowy róż. Bardzo ładne krycie, intensywny i landrynkowy kolor. Nie smużył, polecam.

➡️CND’s 196 – jaśniejszy różyk, od dawna nie widziałam tych lakierów na Ali i mała strata. Mam od nich piękne, pastelowe odcienie, ale w malowaniu to małe koszmarki.

➡️Złoty lakier do stempli KADS – link Tym razem użyłam tej cieniutkiej końcówki i namalowałam nią poroże 😀 Lakier polecam zarówno do takich detali, jak i do stempli.

➡️Matowy top Elite99 – link Bardziej satyna niż mat. Nie jest mega trwały, ale też nie ma tragedii. Jeśli szukacie prawdziwego, tępego matu, to to nie jest produkt dla Was.

➡️Sugar effect Indigo – link Namalowałam nim jelonka. Lubię go, bo się nie rozpływa, ale jednak trochę poziomuje. Nie podoba mi się, że przy cienkiej warstwie biel nie jest intensywna – muszę od razu dać grubiej białego, lub malować 2 warstwy.

➡️Folia celofanowa do paznokci – jakiś no name kupiony wieki temu chyba stacjonarnie albo na Allegro. Pełno tego wszędzie. Używa się jej do glass effect (efektu szkła). Nie potrzeba kleju – ją się tnie na kawałki.

➡️Złote naklejki 3d XF6016 – link Bardzo je lubię, bo ładnie się zatapiają pod topem i nic nie odstaje. To są zwykłe naklejki, nie wodne. Można je docinać, np. cążkami. Mam kilka różnych wzorów i co jakiś czas wykorzystuję. Tutaj dodałam jelonkowi kokardkę, bo jakoś tak mi pasowała do całości.

Krok po kroku

1.Malujemy paznokieć na wybrany kolor i utwardzamy.
2.Układamy pocięte kawałki folii celofanowej do paznokci na lepkiej warstwie (jeśli nie da rady, połóż cienką warstwę topu, na tym mokrym topie kawałki folii i utwardź).
3.Pokrywamy matowym topem i utwardzamy.
4.Malujemy białym paintem jelonka. Utwardzamy.
5.Domalowujemy detale na czarno i złoto. Pamiętajcie, że jeśli jeśli kokardka będzie naklejona, to trzeba ją przykryć topem.
Jelonek gotowy!

‼️PRODUKTY‼️

➡️CNDSE 97 – link Świetny lakier i świetny fioletowy, nasycony kolor. 2 warstwy z pewnością wystarczą, zero smug.

➡️Czarny panit Saviland – link Robiłam nim ombre i… mam mieszane uczucia. Potrzebowałam aż 4 warstw, a kilka dni później robiłam takie ombre czarnym paintem MyLove Hybrydowe i poszło dużo szybciej. Na razie nie wydaję opinii, bo muszę go jeszcze przetestować – robiłam nową dla mnie techniką i być może słabe krycie było moją winą?

➡️Cyrkonie różne różniste – chyba z kliku różnych zamówień, tutaj użyłam plastików, bo szkoda mi było szklanych na wzornik i jedno zdjęcie. Jeśli szukacie sprawdzonych linków to są na moim Facebooku w przypiętym poście 🙂

‼️PRODUKTY‼️

➡️GD COCO 840 – link Jaśniejszy szary, już go używałam przy lisku/ wilczku origami w Tygodniu Jesiennym. Bardzo fajny kolor, który – jak widać – sprawdza się w wielu sytuacjach. Ładnie kryje po 2 warstwach i ładnie się poziomuje.

➡️ Constance Carroll – Polska 160 – link Ten ciemniejszy szary, całkowicie bezproblemowy. 2 warstwy i żadnego smużenia. Na hasło trickynails macie -10% na wszystko w sklepie www.constancecarroll.pl 

➡️Vrenmol 6592 – link To jest bordowy lakier kocie oko, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Tutaj użyłam go bez magnesu, aby zrobić sondą owocki.

➡️Matowy top Elite99 – link Bardziej satyna niż mat. Nie jest mega trwały, ale też nie ma tragedii. Jeśli szukacie prawdziwego, tępego matu, to to nie jest produkt dla Was.

➡️Klasyczna Syrenka Indigo Nails Lab Polska – często po nią sięgam, szczególnie przy zimowych zdobieniach, bo sypana na mokro daje piękny efekt skrzącego się śniegu.

Krok po kroku

1.Malujemy paznokieć na wybrany kolor i pokrywamy matowym topem. Utwardzamy.
2.Czarnym paintem malujemy gałęzie (najgrubsze od pnia, dalej coraz cieńsze). Utwardzamy.
3.Sondą moczoną w ciemnoczerownym paintcie lub lakierze stawiamy kropeczki imitujące owoce. Utwardzamy. Jeśli się rozpływają, utwardzajcie po kilka kuleczek.
4.Białym paintem malujemy śnieg na gałęziach i owocach. NIE UTWARDZAMY!
5.Mokry paint posypujemy klasyczną Syrenką Indigo lub innym skrzącym się pyłkiem. Utwardzamy i otrzepujemy miękkim pędzelkiem.

‼️PRODUKTY‼️

➡️GD COCO 828 – link Tło na dole. Taka trochę neonowa zieleń, bardzo fajny kolor z dobrym kryciem. Trzeba mu dać chwilę na wypoziomowanie bądź umiejętnie nim malować, ale nie ma tragedii z poziomowaniem.

➡️ibcccndc 70 – link Tło na górze. Małe, czarne buteleczki. Kolor nie jest bardzo intensywny, ale nie jest też rozbielony – taki w sam raz. Dobrze kryje (2 warstwy), ale ma lekkie problemy z poziomowaniem. Jakieś smugi zostawia, ale da się z tym popracować i ewentualnie zakryć topem. Niestety, buteleczka jest plastikowa i mam problem z oceną, ile rzeczywiście Pan Chińczyk nalał lakieru ;P W każdym razie wydaje się być ok.

➡️Lily angel 110 – link Żółte “dymki”. Żółty neon, który bardzo ładnie się poziomuje i pokrył mleczny wzornik po 2 warstwach. Ale paznokci nim jeszcze nie malowałam.

➡️Baza Modelones do malowania mokrym na mokrym – link Sama baza jest ok, tylko buteleczka malutka i ja miałam brudną szyjkę, więc musiałam czyścić przed użyciem.

➡️Czarny i biały lakier hybrydowy – po prostu takie, żeby się ładnie rozpływały.

➡️Sugar effect Indigo – link Namalowałam nim choinki i śnieg. Lubię go, bo się nie rozpływa, ale jednak trochę poziomuje. Nie podoba mi się, że przy cienkiej warstwie biel nie jest intensywna – muszę od razu dać grubiej białego lub malować 2 warstwy.

➡️Klasyczna Syrenka Indigo Nails Lab Polska – jużo niej pisałam, bo naprawdę często po nią sięgam, szczególnie przy zimowych zdobieniach – sypana na mokro daje piękny efekt skrzącego się śniegu.

Krok po kroku

1.Malujemy trochę więcej niż połowę paznokcia na fioletowo i resztę na pistacjowo. NIE UTWARDZAMY!
2.Prawie suchym pędzelkiem od jednego z lakierów (możecie go wytrzeć w wacik, u mnie był to pędzelek od zielonego) machacie delikatnie w miejscu łączenia kolorów w prawo i lewo. Kilka razy, aby zostały delikatne smugi. Utwardzamy.
3.Całość pokrywamy bazą do sharm effect (do wet on wet, rozpływania się lakierów – zwał jak zwał) lub zwykłą rzadką bazą hybrydową (powinna się nadać).
NIE UTWARDZAMY.
Czarną i białą hybrydą malujemy linie, a żółtą plamy i czekamy chwilę aż ładnie się rozpłyną. Utwardzamy.
4.Malujemy wyraźniejsze czarne linie i wyciągamy je delikatnie pędzelkiem ku górze – jako taka czarna, zmarznięta trawa ;P Utwardzamy. Pokrywamy całość topem. Utwardzamy (top albo no wipe, albo potem przemyjcie dyspersję).
Białym paintem malujemy śnieg i choinki. NIE UTWARDZAMY.
5.Posypujemy białe elementy białą syrenką lub innym białym pyłkiem. Utwardzamy. Omiatamy delikatnie miękkim pędzlem.

‼️PRODUKTY‼️

➡️Bling C17 – link Piękny granatowy lakier typu kocie oko, już wielokrotnie przeze mnie chwalony. Jako tło stylizacji zimowych – ideał. Wystarczą 2 warstwy, do drugiej przyłożyłam magnes.

➡️Piegi – link Ja mam akurat słoiczek z fioletowo-różowymi i złotymi P3. Jak napisałam, raczej nie używam, ale tu się wpasowały. W słoiczku jest ich bardzo dużo. Przykryte dwiema warstwami topu były niewyczuwalne, ale nie wiem cy ten top trochę mi z nich nie zjeżdżał przy malowaniu? A może mi się wydawało? Macie jakieś doświadczenia z piegami?

➡️Sugar effect Indigo – link Namalowałam nim choinkę. Gadam o nim codziennie, aż się sama nudzę? Lubię go, bo się nie rozpływa, ale jednak trochę poziomuje. Nie podoba mi się, że przy cienkiej warstwie biel nie jest intensywna – muszę od razu dać grubiej białego lub malować 2 warstwy.

Krok po kroku

1.Malujemy paznokieć lakierem cat eye (kocim okiem) i przykładamy magnes. Utwardzamy.
2.Pokrywamy paznokieć cienką warstwą topu i przy pomocy sondy (lub czegoś innego, np. patyczka) kładziemy po jednym dużym piegu w dolnym prawym i lewym rogu choinki oraz mały pieg na szczycie. Dzięki temu będzie nam dużo łątwiej ułożyć prostą choinkę. Nie utwardzamy.
3.Układamy z piegów resztę choinki. Niektóre piegi mogą delikatnie na siebie nachodzić – doda to efektu trójwymiarowości. Utwardzamy.
4.Białym paintem malujemy zawijasa od dołu choinki ku szczytowi – to będzie nasza oś przewodnia. Można utwardzić.
5.Dodajemy zawijaski po obu stronach choinki tak, by trzymać się mniej więcej kształtu ułożonego z piegów. Malujemy lub naklejamy na czubku gwiazdeczkę. Utwardzamy, pokrywamy topem i znowu utwardzamy.

‼️PRODUKTY‼️

➡️ Constance Carroll – Polska 160 – link Tło dla śnieżynek. Szarość, która bardzo ładnie się poziomuje, nie spływa, kryje w 2 warstwach. Lubię, używam, jest całkowicie bezproblemowa. Na hasło trickynails macie -10% na wszystko w sklepie www.constancecarroll.pl 

➡️Lakier HNM Platinum 58004 –link Środkowy grafitowy brokat? Cudeńko! Na mlecznym wzorniku 1 grubsza warstwa, na paznokciach lakierami z tej serii zazwyczaj daję 2 cieniutkie. A mam ich chyba z 10 i WSZYSTKIE SĄ ŚWIETNE? Wzornik z tymi lakierami znajdziecie tutaj

➡️Venalisa 912 – link Najciemniejszy grafit, idealne krycie po 1 warstwie, zero problemów z poziomowaniem. Nie wszystkie VL lubię, ale ten lakier to kozak.

➡️Czarny lakier do stempli Born Pretty – link Nie ma co gadać, jest super.

➡️Płytka do stempli XY Merry Christmas 05 – link Ta, którą się zachwycam od 2 tygodni i z którą robiłam relację live na Insta. Nadal jest bezbłędna, więc polecam.

‼️PRODUKTY‼️

➡️ Constance Carroll 525 – link Idealna, klasyczna czerwień. Jestem zakochana w tym lakierze – zero smug, prawie idealne krycie już po 1 warstwie! Dałam 2, bo oczywiście to znacząco zwiększa głębię kolorku❣️ A jutro pokażę Wam moje pazurki z wykorzystaniem właśnie 525 – nosiłam 2 tygodnie i aż szkoda mi było zdejmować?

➡️ Constance Carroll 150 – link Piękny, ciepły beż. Bardzo ładnie wygląda i nie smuży❣️Mleczny wzornik pokrył perfekcyjnie po 2 warstwach.

Na hasło trickynails macie -10% na wszystko w sklepie www.constancecarroll.pl 

➡️Lakier do stempli czarny Born Pretty – link Bezproblemowy.

➡️Płytka do stempli BPL-041 – link Świetna płytka ze wzorami kratek. Odbija super, jedyny minus to dość krótkie wzory.

➡️Złote naklejki 3d XF6024 – link Kokardka na prezencie. Bardzo lubię te naklejki, bo ładnie się zatapiają pod topem i nic nie odstaje. To są zwykłe naklejki, nie wodne. Można je docinać, np. cążkami. Mam kilka różnych wzorów i co jakiś czas wykorzystuję. Z innego zestawu tych naklejek była kokardka różowego jelonka.

 

Tak oto prezentuje się podsumowanie siedmiu zdobień z Tygodnia Zimowego 🙂
Które najbardziej Wam się podoba?
A może któreś odtworzyliście i zapomnieliście mi wysłać, co?

Za wszystkie oznaczenia mnie w mediach i wszystkie wysyłane mi stylizacje inspirowane moimi bardzo Wam dziękuję i czekam na kolejne!
Dobrze wiedzieć, że korzystacie :*